• Zadzwoń i umów się na wizytę: 731 001 202
O mnie

Witam Państwa na mojej stronie

Nazywam się Mateusz Leśniak, tytuł magistra uzyskałem na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Do tej pory ukończyłem wiele kursów i szkoleń specjalistycznych. Jestem między innymi certyfikowanym terapeutą manualnym według Szkoły Niemieckiej oraz terapeutą międzynarodowej organizacji IFDMO. Swoją pracę zawodową rozpocząłem w 2010 roku, zdobyłem szerokie doświadczenie w pracy z pacjentami ortopedycznymi jak i neurologicznymi, które zdobyłem w ośrodkach medycznych w Warszawie i Krakowie oraz prowadząc własną prywatną praktykę.

Swoją pracę traktuję jako życiową pasję, do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i holistycznie (całościowo), oznacza to, że leczenie bolesnej kostki może rozpocząć się od szczegółowej diagnozy i leczenia zaburzeń w obrębie kręgosłupa. Celem mojej pracy jest przywrócenie równowagi w całym ciele, dlatego tylko jeden objaw- pozornie prosty- może mieć źródło powstania w wielu obszarach w obrębie różnych systemów ludzkiego ciała.

Decydując się na wizytę w moim gabinecie masz pewność, że cały proces terapeutyczny będzie skupiony na zapewnieniu Ci możliwie jak najszybszego odzyskania sił witalnych i cieszenia się życiem bez bólu.